Category: DEFAULT

Dheere Se Aja Ki - C. Ramchandra - Albela (Vinyl)

Comments

  1. Muzik shqip ju ofron shumë këngë. dowtaraharmtucha.pheledachugadendenaducnodaham.infoinfo ju lejon të dëgjoni dhe shkarkoni muzikë shqip falas Shkarko muzik mp3.
  2. Këlliçi u shpreh se syzet që mban djali i papunë i Edi Ramës, janë “Maybach” që sipas medias dhe ekspertëve kushtojnë të paktën 60 mijë euro. Deklarata e plotë. Media ka zbuluar se studenti më i pasur në vend, dhe ndoshta në rajon, është i papuni Gregor Rama, djali i kryeministrit.
  3. “Ka qenë mbaslufta kur mendova se teknologjia do të jetë shumë e kërkuar në vitet kur unë përfundova shkollën e mesme. Pas eksperimentimit në elektroteknikë e kuptova se, e para nuk është për mua dhe e dyta kam menduar se jemi gjeneratë e cila duhet të fillojë furishëm ndërrimin e imazhit të Kosovës, atë që na.
  4. Arshiva kenges shqipe, muzikat e gjitha kohrave dhe zhandrave, mbi kenge shqip, muzik shqip shkarkoni vetem me nje klikim.
  5. Mar 24,  · 50+ videos Play all Mix - Dheere se aaja - C Ramchandra sings his own composition.3 wmv YouTube RADIO CEYLON PURANI FILMON KE GEET- A TRIBUTE TO C RAMCHANDRA - Duration:
  6. Sep 06,  · Druhet se po shkeli urdhërin e mbrojtjes do ta arrestojnë, ndërsa betohet se nuk e ka prekur vjehrren me dorë. “Ajo nuk më ka faj, vetëm të mos më ngasë dhe të mos më hyjë në hak! Burri im më ka marrë në qafë! Ai punon ku ka mundësi”, kujton Mimoza.
  7. Born September 28, , Lata Mangeshkar is one of India’s most beloved voices after the late Mohammed dowtaraharmtucha.pheledachugadendenaducnodaham.infoinfo is the most-recorded voice in history, with over 30, songs to her credit that have appeared in over 1, films.
  8. Jan 25,  · Hitet e tij janë nga të pavdekshmet, sigurisht që gjeneratat e reja ndoshta edhe mund të kenë harruar atë mirëpo me të dëgjuar këngët i rikujtohet ai vokali i mrekullueshëm i Remit. Ka vendosur të kthehet në Kosovë për të lumturuar fëmijët e tij, ka realizuar disa .
  9. Mendoj se, shkakun parësor të kësaj dukurie, e ka luajtur instrumenti muzikor Sazeja, vegël që i ka dhënë emrin vetë orkestrinës që ka shoqëruar jaret, në grupet e ahengxhinjve të qytetit të Shkodrës. Është i njohur në popull termi Sazet popullore dhe vazhdohet të kuptohen me këtë term, këngëtarët dhe orkestrina popullore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *